Firma

Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem branży ciepłowniczej, od pojedynczych dostaw po realizację długoterminowych umów w całym kraju. Jako autoryzowany dystrybutor renomowanych producentów mamy dostęp do specjalistycznej wiedzy technicznej oraz najlepszych cen.

 

Oferujemy Państwu kompleksowe zaopatrzenie branży ciepłowniczej, od pojedynczych dostaw po realizację rocznych lub nawet wieloletnich umów w całym kraju. Jesteśmy aktywnym uczestnikiem postępowań przetargowych w trybie zamówień publicznych oraz sektorowych.

Od kilku lat prowadzimy składy konsygnacyjne w Państwa przedsiębiorstwach na wybrany asortyment, co spotkało się z dużym zainteresowaniem, zapewniając Wam bezpieczeństwo dostaw w przypadku awarii w okresach weekendów i świąt.

Opomiarowanie mediów takich jak woda, ciepło, chłód, energia elektryczna oraz gaz realizujemy we wszystkich możliwych obszarach - od budownictwa przez energetykę cieplną, przemysł po wodociągi. Zajmujemy się dystrybucją urządzeń pomiarowych i systemów zdalnego odczytu zapewniając ich sprzedaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Aby sprostać coraz wyższym wymaganiom rynku skupiliśmy się na dystrybucji tylko wybranych producentów, a będąc ich autoryzowanym dystrybutorem mamy dostęp do specjalistycznej wiedzy technicznej oraz najlepszych cen, często ustalanych indywidualnie pod konkretne inwestycje czy Klientów.

  • ITRON – wodomierze i przepływomierze, ciepłomierze, chłodomierze, liczniki energii elektrycznej, gazomierze i systemy zdalnego odczytu
  • SONTEX – wodomierze, ciepłomierze i podzielniki kosztów , systemy zdalnego odczytu
  • GWF - urządzenia i systemy pomiarowe
  • ARI Armaturen (dawny Hogfors) – zawory i przepustnice
  • Wilo – pompy ciepłownicze i przemysłowe
  • Pedrollo – pompy domowe i przemysłowe
  • Vexve – zawory i przepustnice
  • Hexonic (dawny Secespol) – wymienniki ciepła
  • Elvaco – moduły transmisji danych w standardzie LTE, NBIoT oraz LoRaWAN

Dystrybucja w naszej działalności to praca od podstaw zaczynając od projektu, zapewnieniu terminowych dostaw oraz doradztwu przy montażu i eksploatacji urządzeń.

Naszym celem jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji, a zdobytą wiedzą u producentów dzielimy się z projektantami, instalatorami i administratorami na cyklicznych szkoleniach prowadzonych w naszej firmie.

Dzięki bliskiej współpracy z Państwem poznajemy Wasze potrzeby, wymagania a także oczekiwania, co pomaga nam dostosować indywidualnie ofertę oraz jest podstawą przy projektowaniu nowych produktów i usług. Było to również bodźcem do stworzenia własnych systemów odczytu cieslaNET oraz składu konsygnacyjnego, które uzupełniają ofertę naszych producentów tworząc doskonałe narzędzia do wspólnej pracy.  

 

 

ul. Turkusowa 15, 83-010 Straszyn k. Gdańska,
Tel. 58 557 18 37

biuro@ciesla.com.pl